Понеділок, 20 Травня, 2024

Двом ігровим приставкам Nintendo відключають онлайн-ігри

Nintendo оголосила, що онлайн-ігри та онлайнові функціональні можливості для консолей Wii U та 3DS будуть закриті у квітні 2024 року. Це станеться трохи більше ніж через рік після закриття фірмового магазину ігор eShop для обох цих ігрових систем.

Наразі немає конкретної дати, коли це буде припинено, але очікується, що це буде «початок квітня». Nintendo планує оголосити більш точну дату та час завершення пізніше, йдеться в дописі в блозі служби підтримки.

Це означає, що в ігри на обох системах можна буде грати лише в автономному режимі, що буде дуже шкідливим для ігор, у яких наголошується на тому, що гравці об’єднуються для гри. Серед таких ігор, наприклад, Splatoon на Wii U.

Однак це не тільки вплине на можливість зв’язуватися з іншими гравцями в інтернеті, але також будуть стерті онлайн-рейтинги. Отже, якщо ви тримаєте будь-які рейтинги для будь-яких назв, ігор доведеться попрощатися з ними, оскільки ви більше не зможете отримати до них доступ.

Nintendo також підкреслила, що це стосується лише підключення до інтернету в ігра. Користувачі зможуть завантажувати ігри та перевстановлювати будь-яке програмне забезпечення, яке вони придбали до моменту вимкнення онлайнових служб на цих консолях.

Хоча це припинення заплановане на квітень, Nintendo також оголосила, що «якщо станеться подія, яка ускладнить продовження онлайн-сервісів для програмного забезпечення Nintendo 3DS і Wii U, можливо, нам доведеться припинити надання послуг раніше запланованого». Тож варто стежити за соціальними мережами Nintendo, якщо щось зміниться від сьогодні до наступного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися