Середа, 24 Липня, 2024

Динозаврика із Chrome зробили окремою грою з автоматами та танками

Вбудовану у браузер Google Chrome гру суттєво модифікували, розширивши її геймплей. Знайомому динозаврику, який з’являється при відсутності інтернету, надали автомати, танки та пігулки для більш цікавого проходження перешкод.

Бігаючий динозаврик у Google Chrome є вбудованою грою DinoRun з динозавром T-Rex в головній ролі. Гра вперше вийшла у вересні 2014 року. У Google кажуть, що місячна аудиторія гри становить близько 270 млн користувачів. Найчастіше її запускають в регіонах з нестабільним інтернетом.

Це забавка типу раннер, в якій герой постійно біжить і повинен оминати різні перешкоди на своєму шляху. Її можна запустити при відсутності інтернету на комп’ютері. Популярність цієї гри виявилася такою, що розробники Chrome дозволили запускати гру в будь-який момент, перейшовши в браузері за адресою chrome://dino. Сторонні програмісти створили її самостійні версії для Chrome та Android.

За словами дизайнера Chrome Себастьєна Габріеля, динозавра на роль головного персонажу вибрали як натяк на «доісторичні часи», коли доступ  до інтернету не був таким повсюдним як нині і часто його не було. Самому тиранозавру дали ім’я «Проект Болан» на честь вокаліста глем-рок групи T-Rex з 70-х Марка Болана.

Модифікована гра називається Dinoswords і в ній динозавр може отримати автомати, мечі, луки, пігулки для сповільнення часу, сигарети, свята вода, літак-хімічний оприскувач та інші речі. Загалом – 26 видів допомоги. Розробники ведуть статистику лідерів, а найкращий гравець за тиждень отримує приз. Гру створило креативне агентство MSCHF.

Особливість отриманих предметів у тому, що вони не лише допомагають, а й одночасно заважають проходженню. Наприклад, двосторонній меч не лише знищує перешкоди, а й може вбити гравця. А сигарети миттєво прибирають перешкоди перед динозавриком, проте викликають рак легень через 12 використань.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися