Неділя, 14 Квітня, 2024

eKinekt BD 3 – комп’ютерний стіл з вбудованим електрогенератором для автономного заряджання ноутбука

Компанія Acer представила на виставці CES2023 комп’ютерний стіл, який буде корисним під час тривалої відсутності електрики. Адже він має вбудований електрогенератор. Він дозволить зарядити акумулятор ноутбука чи інших гаджетів навіть якщо всі павербанки чи зарядні станції розрядилися.

eKinekt BD 3 представляє собою стіл, в якому замість стільця встановлений велотренажер. Якщо у звичайному велотренажері всі спалені користувачем калорії перетворюються на тепло, цей стіл перетворює їх на електрику для заряджання малопотужних девайсів.

Подібно до стандартного тренажера, велотренажер від Acer оснащений РК-дисплеєм і додатковим додатком для смартфона, який дозволяє відстежувати свої завдання, будь то вправи чи робота.

Комп’ютерний стіл містить два порти USB-A та один порт USB-C, а також гачок для сумки та тримач для напоїв.

Acer зазначає, що одна година постійної їзди на велосипеді зі швидкістю 60 обертів за хвилину може генерувати 75 Вт електроенергії. Цієї енергії достатньо, щоб заряджати ноутбуки, смартфони чи інші невеликі пристрої. На задній частині велосипеда є світлодіодний індикатор заряджання, який показує, що кінетична енергія перетворюється в електрику.

Acer eKinekt BD 3 буде доступний у Північній Америці, а також у Європі, на Близькому Сході та в Африці в червні за ціною 1000 доларів США та 1000 євро відповідно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися