Четвер, 29 Лютого, 2024

Apple патентує стилус Apple Pencil, який копіюватиме кольори з предметів навколо

Apple запатентувала можливий олівець Apple Pencil наступного покоління. Головною його функцією стане копіювання кольорів з реального світу, які потім можна вводити на iPad. Також він зможе копіювати зразки текстур.

Патент описує Apple Pencil з датчиками кольору, вбудованими в кінчик олівця. Вони можуть «пробувати» поверхню реальних об’єктів і визначати їхній колір. Зображення в патенті показують, що Apple Pencil може мати вбудований датчик навколишнього освітлення, випромінювач світла та детектор світла, який допоможе визначати колір і текстуру поверхні.

Як і у випадку з усіма патентами, не повідомляється, коли така функція чи продукт буде запущено, якщо взагалі комерційний девайс колись з’явиться. Apple подала патент на подібну функцію в червні 2020 року, і через три роки жодного такого оновлення Apple Pencil не було зроблено.

Apple Pencil другого покоління було анонсовано в 2018 році, без чітких вказівок на те, коли може дебютувати модель третього покоління.

Apple додала нові можливості в Apple Pencil завдяки вдосконаленому апаратному забезпеченню iPad і новим функціям iPadOS. Наприклад, новий M2 iPad Pro має функцію під назвою Apple Pencil hover, яка дозволяє користувачам наводити стилус над екраном iPad, щоб знати, де саме Apple Pencil торкнеться дисплея.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися