Екрани не складаються, а обертаються: LG готує незвичний телефон

Попередньо відомо, що девайс можуть презентувати у другій половині нинішнього року

Смартфони, які можна зігнути навпіл, ще залишаються дорогими, але до них уже звикли, і в LG придумали, чим ще можна здивувати. У компанії розробляють телефон Wing, в якому дисплеї будуть обертатися один відносно одного. У розкритому стані цей девайс нагадуватиме літеру Т.

За інформацією газети ETnews, інженери LG Electronics оснастили LG Wing основним екраном діагоналлю 6,8 дюйма. Він знаходиться над допоміжним квадратним дисплеєм (співвідношення сторін 1:1) діагоналлю 4 дюйма. Останній у складеному режимі непомітний. Він стає доступним, якщо розкласти телефон у форму літери Т. У цьому випадку допоміжний дисплей може бути клавіатурою чи на нього може виводитися інша поточна інформація.

Попередньо відомо, що девайс можуть презентувати у другій половині нинішнього року.

LG кількома місяцями раніше оголосила про переосмислення своєї стратегії на ринку смартфонів. Першим її результатом став LG Velvet, продажі якого мають стартувати в середині травня. Однак деякі експерти вважають, що девайс не буде популярним через політику вендора. LG запропонував у Velvet характеристики середнього сегмента (6,8-дюймовий екран Full HD+, Snapdragon 765) за ціною $735.