Субота, 9 Грудня, 2023

Як на Android спілкуватися в Apple iMessage

Однією з причин популярності iPhone став вбудований месенджер Apple iMessage. Він розширив можливості звичних SMS при спілкуванні двох власників iPhone. Вони можуть отримувати повідомлення про відкриття послання та бачити, що співрозмовник набирає відповідь. При спілкуванні користувача iPhone з власником Android ці можливості втрачаються. Але на гаджетах з мобільною ОС Google можна отримати функції iMessage.

Для цього знадобиться на Android інсталювати програму PieMessage. При цьому обов’язково необхідно мати комп’ютер Apple Mac – він виступатиме проміжним ланцюгом при пересиланні повідомлень. Якщо його немає, тоді підійде звичний ПК з віртуальною машиною, на якій працює настільна операційна система Apple OSX. Ця машина повинна працювати цілодобово і має бути підключеною до інтернету. В інтернет-провайдера також необхідно замовити послугу «Біла IP-адреса».

На комп’ютер з операційною системою Apple необхідно інсталювати клієнти PieOSXClient та JWS. Перший зчитує нові повідомлення з бази даних iMessages, а другий – передає їх до мобільного клієнта Android PieMessage. У цих програмах вкажіть отриману «білу» IP-адресу.

Ось покроковий порядок дій:

  • перемістіть messages.applescript в папку (/Users/);
  • відкрийте JavaWebServer як проект у програмі IntelliJ. Запустіть клас Server class;
  • відкрийте PieOSXClient у програмі IntelliJ;
  • запустіть клас PieOSXClient;
  • відкрийте PieMessage-Android як проект у Android Studio;
  • скомпілюйте файл apk для свого Android-пристрою.
Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися