Ентузіаст зробив iPhone з двома роз’ємами: Lightning та USB-С працюють одночасно

Тепер ви можете використовувати навушники та заряджати одночасно, як у 2016 році

Ходять чутки, що iPhone 15, який вийде цієї осені, вперше перейде на USB-C. Однак один інженер взяв справу у свої руки та створив те, що задовольнить і тих, хто хоче залишити порт Lightning, і тих, хто бажає перейти на порт USB-C. Він створив двопортовий iPhone, у якому повністю працюють Lightning та USB-C.

Раніше ми уже бачили, як інженери модифікували iPhone, замінюючи порт Lightning портом USB-C. Ал у відео, опублікованому на YouTube, інженер ентузіаст не замінює, а додає другий порт до свого iPhone. Він розмістив порт USB-C з правого боку від існуючого порту Lightning.

Один коментатор на Reddit справді вказав на перевагу цього дизайну з подвійним портом: «Тепер ви можете використовувати навушники та заряджати одночасно, як у 2016 році». Це коментар у бік того, що Apple заради додаткового прибутку прибрала роз’єм для навушників на iPhone 7, створивши деякі проблеми для користувачів iPhone. Адже щоб слухати музику та заряджати айфон тепер потрібно купувати перехідник за $35.

Одна з причин, чому iPhone перейде на USB-C, полягає в тому, що в Європейському Союзі прийнято законодавство, яке вимагає, щоб майже вся персональна електроніка використовувала стандартний зарядний порт.

Однак днями з’явилася чутка про те, що Apple не хоче втрачати гроші на продажі кабелів і може зробити так, що айфон вимагатиме лише сертифікованих нею кабелів та аксесуарів. Це означає, що Apple збереже свою власну екосистему Made-For-iPhone, а смартфони відмовлятимуться заряджатися несертифікованими кабелями, як це відбувається зараз з Lightning.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я