Apple за $35 пропонує вирішити проблему, яку сама створила: одночасну музику із заряджанням

Власне, сам адаптер випускає компанія Belkin – її аксесуар з роз’ємом 3,5 мм є другою версією адаптера Rockstar.

Apple знадобилося близько року, щоб зрозуміти: аудіороз’єм 3,5 мм у телефоні дуже корисний. З ним, наприклад, можна одночасно слухати музику через дротові навушники та заряджати гаджет. Ця проста опція недоступна в iPhone за кілька сотень доларів. Компанія по-тихому виправила свою помилку, хоча і коштом самих користувачів – у своїх магазинах вона почала продавати аксесуар за $35, який дозволяє насолоджуватися музикою під час заряджання.

Власне, сам адаптер випускає компанія Belkin – її аксесуар з роз’ємом 3,5 мм є другою версією адаптера Rockstar. Перша мала два порти Lightning, що було незручно, коли потрібно було підключити навушники 3,5 мм. У цьому разі до перехідника необхідно було вмикати ще один перехідник. Крім того, перша версія адаптера ціною в $34,95 мала також інші недоліки. Користувачі скаржилися на його невисоку надійність та несумісність з чохлом-акумулятором від Apple.

Друга версія адаптера Rockstar також має свої обмеження. Його порт Lightning підтримує лише синхронізацію та заряджання. У разі підключення навушників Lightning, наприклад, Lightning EarPods, нічого не відбудеться – телефон їх не розпізнає. Це також означає, що інші аксесурари з Lightning, такі як мікрофони, не будуть працювати. Окрім цього, товщина адаптера Rockstar суттєво більша, ніж адаптера Apple Lightning з роз’ємом 3,5 мм, який коштує $10.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я