П’ятниця, 19 Липня, 2024

Facebook хоче вбудовувати рекламу в шифровані канали

Facebook хоче створити технологію вбудовування реклами у зашифрований контент без зламу шифрування. Соцмережа створила підрозділ розробників, які мають розробити таке рішення.

Можливість аналізувати шифровані комунікаційні канали без зламу шифрування дозволить Facebook вбудовувати рекламу, наприклад, у WhatsApp. Однією з головних фішок цього месенджера Facebook є кінцеве шифрування, котре повинно унеможливлювати стороннє втручання в комунікацію.

Раніше Facebook погрозами примушувала користувачів WhatsApp прийняти нову політику приватності. Вона мала дозволити WhatsApp передавати дані Facebook.

Якщо Facebook вдасться задумане, вона зможе отримати аудиторію в 2 млрд людей для демонстрації реклами.

Ідея працювати із зашифрованим контентом без зламу шифрування не нова. Минулого року в IBM повідомили про успішне тестування такої технології на реальних даних у фінансовій сфері. Партнерами виступали один американський та один європейський банки. Американський банк використав технологію для моделі машинного навчання передбачення кредитів.

Для виконання типових операцій машинного навчання з обробкою шифрованого контенту необхідно в 40-50 разів більше продуктивності в обчисленнях та в 10-20 разів більше оперативної пам’яті, якщо порівнювати з відсутністю шифрування.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися