Субота, 20 Квітня, 2024

Facebook Messenger йде в самостійне плавання

Facebook Messenger буде відкритим для сторонніх додатків. До цього його користувачі були повністю пов’язані із соціальною мережею: обмін повідомленнями, дзвінками, зображеннями, файлами відбувається в межах системи Facebook.

Як саме відбуватиметься взаємодія месенджера зі сторонніми додатками – поки невідомо. Джерела всередині компанії повідомляють, що спочатку сторонні розробники отримають можливість створювати контент і інформаційні потоки. Наприклад, це може бути бізнес, який пропонує свої послуги безпосередньо користувачам, або друзі, які обмінюються контентом, не прив’язаним до Facebook.

Аналітики кажуть, що такий хід Facebook копіює стратегію багатьох азіатських компаній. Розробники месенджерів WeChat, Line і KakaoTalk давно розвивають свої програми у форматі платформ. Їхні користувачі можуть викликати таксі, робити платежі, замовляти столики в ресторані, не виходячи з програми. Раніше Facebook уже анонсував появу функції грошових переказів у Messenger. Як з’ясувалося, це тільки перший крок радикальної трансформації додатка.

Експерти вважають, що Facebook хоче зробити Messenger ключовою частиною свого бізнесу. Перетворення програми на повноцінну платформу повністю вкладається в цю стратегію. При цьому інновації компанії поки обходять стороною месенджер WhatsApp, який має більшу аудиторію.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися