Неділя, 14 Квітня, 2024

Facebook Messenger спростив групові дзвінки

Щоб зателефонувати одночасно кільком людям через Facebook Messenger, уже не обов’язково завершувати поточний дзвінок у ньому. Месенджер суттєво спростив групові відео- та аудіовиклики.

Раніше, щоб поспілкуватися в групі через Messenger, необхідно було завершити всі поточні розмови. Після цього треба було запустити груповий чат і вже з нього дзвонити.

Зі свіжим оновленням Facebook дозволив створювати груповий дзвінок однією кнопкою «Додати контакт». Це можна робити навіть у поточному дзвінку. При цьому фільтри залишаються робочими.

Facebook Messenger – створена компанією Facebook у 2011 році програма для обміну миттєвими повідомленнями і відео. Вона інтегрована із системою обміну повідомленнями на основному сайті Facebook. У період з 2012 по 2014 роки існувала також версія Messenger для ПК. У квітні 2014 року компанія оголосила, що відключить відправлення текстових повідомлень зі свого мобільного клієнта, змусивши користувачів завантажити і встановити її Messenger. З 2015 року цим додатком можуть користуватися також ті, хто не зареєстрований у соцмережі. Для входу в месенджер достатньо вказати номер телефону.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися