Facebook розробляла телефон, в якому не було підтримки лівої руки

Девайс носив кодову назву GFK на честь клана Ghostface Killah

Facebook багато років назад працювала над власним телефоном, але той проект закрили. Однією з причин могло виявитися те, що апарат був пристосований лише для людей, які користуються правою рукою. Вбудувати підтримку лівої руки не вдалося з технічних причин.

Телефон Facebook запам’ятався тим, що став одним із перших випадків, коли соцмережа брехала своїм співробітникам. Компанія заперечувала розробку такого апарата.

Девайс носив кодову назву GFK на честь клана Ghostface Killah. Дизайном пристрою займався Івс Бехар, а сам апарат мав виїмку на корпусі, яка призначалася на роль прокручування пальцем. Залізною частиною займалася Intel, яка також запропонувала інноваційний сенсор, що дозволяв би розблокувати телефон та виконувати прокручування одним рухом. Сенсор працював лише для правої руки, але Facebook вирішив, що це не завада проекту. Шульг вирішили просто ігнорувати.

Інформацію про деталі розробки телефона Facebook розкрив Стівен Леві, який написав книгу «Facebook: історія зсередини». У цій публікації на 527 сторінок описано історію компанії за перші 16 років її існування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я