Додаток соцмережі TikTok став найбільш завантажуваним додатком глобально

За весь час додаток завантажили понад 1,82 млрд разів.

TikTok позбавив WhatsApp звання найбільш завантажуваного додатка. За даними аналітичної компанії Sensor Tower, цей сервіс для обміну короткими відео випередив у січні месенджер WhatsApp, який належить Facebook.

Додаток TikTok, який для китайських користувачів відомий під іменем Douyin, завантажили в січні 2020 року 104 млн разів у магазинах додатків Google Play Store і App Store. Завантаження TikTok зросли на 46% проти аналогічного періоду минулого року. Проти грудня 2019 року кількість завантажень підвищилася на 27%.

Трьома найбільшими ринками для TikTok у зазначений період були Індія, Бразилія і США. За весь час додаток завантажили понад 1,82 млрд разів.

До речі, мер Києва Віталій Кличко зареєструвався в соцмережі для підлітків TikTok. У першому відео він у якомусь кабінеті садить на коробку з подарунками Санта-Клауса. Закінчується ролик тим, що Кличко поправляє верхівку ялинки.

Офіційно TikTok не обмежує максимальний вік своїх користувачів, але так склалося, що цей сервіс став улюбленим для тинейджерів віком близько 15 років. Топова TikTok-блогерка Далія Міа з 3,2 млн підписників та 171 млн лайків під відео вважає, що основна аудиторія – 14-15 років.

Одна 12-річна користувачка TikTok на ім’я Холлі побачила на платформі відео 30-річної блогерки. Дівчина відреагувала так: «Вона надто стара для TikTok. Будь ласка, йди звідси!»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я