Неділя, 19 Травня, 2024

Facebook стала на 100% споживачем «зеленої» енергетики

Найбільша соцмережа світу Facebook заявила, що віднині всі її офіси та дата-центри працюють лише не електриці з відновлюваних джерел енергії. Компанія обіцяла досягнути цього статусу ще наприкінці 2020 року. Нині вона фокусується на скороченні викидів по всьому ланцюгу її контрагентів та постачальників і планує до 2030 року зробити ці викиди нульовими.

Уперше про бажання досягнути статусу 100-відсоткової роботи на «зеленій» електриці компанія повідомила у 2018 році. Двома роками раніше було підписано паризьку кліматичну угоду, в якій 143 країни пообіцяли утримати глобальні температури на 2 градуси Цельсія нижче доіндустріального рівня.

Інші техногіганти, такі як Google, Microsoft, Apple, Amazon, також прийняли екологічну політику зменшення викидів. Вони вкладають мільярди доларів у закупівлю електрики з відновлюваних джерел енергії.

Facebook, наприклад, вклала $8 млрд у проєкти «зеленої» енергетики, які охоплюють 63 нові сонячні та вітряні ферми. Також соцмережа має контракти на споживання 6 ГВт енергії з таких джерел. Це трохи менше, ніж планує закупити Amazon – 6,5 ГВт. Ця цифра зробила цього онлайнового ритейлера найбільшим у світі покупцем відновлюваної електрики.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися