Facebook відключив повідомлення в мобільній версії

Facebook Messenger

Facebook прибрав функцію обміну повідомленнями в мобільній версії сайту. Тепер при спробі подивитися отримане повідомлення з’явиться вікно: «Ваші розмови переносяться в Messenger». Натиснувши на кнопку «Повідомлення», ви відкриєте магазин Play Store, з якого можна завантажити Messenger.

У соцмережі пояснюють свої дії турботою про користувачів – так вони зможуть отримати «найкращий досвід». У Facebook кажуть, що єдина платформа Messenger спростить відправлення повідомлень, оскільки буде доступно менше варіантів.

Експерти ж кажуть, що діям Facebook є більш прагматичне пояснення. Програму Messenger легше розвивати і монетизувати, ніж простий текстовий чат. «Іншими словами, простий сервіс є цінним для користувачів, але не для Facebook. Це не можна терпіти!» – пишуть журналісти TechCrunch. Видання зазначає, що Messenger за функціональністю перевершує простий текстовий обмін повідомленнями, там можна передавати відео, стікери, там є чатбот. Але, вважають експерти, з боку Facebook було б доречно залишити користувачам вибір, яким способом спілкуватися між собою: «Позбавляючи цього вибору, Facebook знищує ту довіру, яку повинен ретельно оберігати».

Messenger – це платформа з великим комерційним потенціалом. Для Facebook важливо, щоб саме Messenger став до цього моменту найпопулярнішим месенджером у світі. Це одна з причин, чому соцмережа блокує доступ і до веб-інтерфейсу Messenger.com при заході з мобільного пристрою, знову пропонуючи встановити мобільний додаток.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я