Вівторок, 23 Липня, 2024

Facebook запускає соцмережу для офісних працівників

Нова мережа від Facebook для корпоративного спілкування запрацює в жовтні, повідомляє USA Today. Соціальна мережа називається Facebook at Work. Вона була запущена ще на початку 2015 року в закритому тестовому режимі. За цей час її можливості протестували понад  450 компаній, зокрема, такі промислові гіганти, як Heineken та Royal Bank of Scotland.

«Facebook at Work дозволяє нашому персоналу спілкуватися, обговорювати і вирішувати проблеми швидше й ефективніше, ніж електронна пошта», – коментує Кевін Хенлі, директор з дизайну Royal Bank of Scotland.

facebook_at_work_1
За своїм зовнішнім виглядом та функціями нова мережа схожа на традиційний Facebook, але в ній можна буде зареєструватися без прив’язування до основного, особистого, профілю. Завдання Facebook at Work полягає в тому, щоб допомогти співробітникам компаній обмінюватися ідеями, використовуючи повідомлення, оновлюючи статуси і об’єднуючись в групи. При цьому їх не буде відволікати від роботи стороння інформація.

Користувачам запропонують корпоративні чати для роботи і різні ліцензовані програми прямо в системі. Також у соцмережі буде налагоджена особлива система відеозв’язку. Будуть присунуті й «лайки», однак нова мережа не дозволить зіграти в браузерні соціальні ігри чи опублікувати результати розважального тесту.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися