Фанатів Apple та жінок найменше цікавлять гнучкі смартфони

Гнучкі смартфони виявилися дуже цікавими для 62% чоловіків і лише для 38% жінок.

У мобільній індустрії ось-ось назріває переворот, у якому сучасні монолітні лопати стануть гнучкими. Аналітики Civic Science дослідили, наскільки люди зацікавлені в новому формфакторі.

Коли респондентів запитали, наскільки вони зацікавлені в купівлі смартфона Samsung Galaxy Fold, 85% відповіли, що зовсім не зацікавлені, 12% – що деякою мірою зацікавлені, а 3% – що дуже зацікавлені.

Прибравши з питання назву виробника і моделі, результати виявляються іншими: дуже зацікавлених стало 4%, зацікавлених частково 20%, а зовсім незацікавлених 76%. Експерти пояснюють таку зміну думок користувачів проблемами, які мав девайс від Samsung, адже він повинен був почати продаватися ще весною 2019 року.

Аналітики також з’ясували, що гнучкий смартфон від Samsung найменше цікавить фанатів продукції Apple. Цей девайс виявився нецікавим для 88% респондентів. Серед тих, хто ставиться до продукції Apple нейтрально, гнучким мобільником не зацікавлені 84%, а серед тих, хто не любить продукцію Apple, 80%.

Гнучкі смартфони виявилися дуже цікавими для 62% чоловіків і лише для 38% жінок. Серед тих, хто проявив хоч якийсь інтерес, чоловіків теж більше 56% проти 44%. Серед тих, кому складні смартфони зовсім нецікаві, переважають жінки 53% проти 47%.