Четвер, 25 Липня, 2024

Ford хоче дублювати придорожню рекламу на екранах в салоні авто

Виробник автомобілів Ford запатентував систему, з якою буде складніше ігнорувати рекламу на білбордах повз дороги. Його рішення використовує вбудовані камери автомобіля, щоб зчитувати білборд та виводити його на екранах в салоні.

Окрім дублювання візуальної частини білборда нова система також надаватиме додаткову інформацію про рекламне оголошення, наприклад, телефонні номери, адреси, посилання на сайт тощо.

Необхідність у такій системі у Ford пояснюють тим, що водій та пасажир мають обмежену кількість часу для аналізу білборду, який автомобіль швидко проїжджає. У деяких випадках водій чи пасажир може пропустити інформацію, яка дозволить йому скористатися пропозицією на білборді.

Система Ford використовує технологію розпізнавання зображень для того, щоб камери автомобіля могли визначати серед дорожньої інфраструктури саме рекламні оголошення. Також система аналізує цей контент для видачі додаткової інформації про нього.

Реклама в автомобілях набирає оберти і обіцяє бути досить ефективною. В майбутньому можуть з’явитися функції, які, наприклад, “крутять” рекламу поки автомобіль не рухається.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Деякі експерти припускають, що розповсюдження рекламних систем в автомобілях може дозволити здешевити їх для тих користувачів, які погодяться переглядати рекламу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися