Середа, 19 Червня, 2024

Фотограмметрія зробить ігри фотореалістичними

Технології впритул підібралися до фотореалістичних пейзажів у відеоіграх. Так вважають експерти порталу Kotaku і для доказу демонструють відео колишнього розробника гри DICE Ренс де Боера. Він використав прийоми фотограмметрії, щоб на ігровому двигуні Unreal Engine створити ландшафт, який практично неможливо відрізнити від реального зображення. Це відео, наприклад, є виключно 3D-моделлю, яку генерує двигун Unreal Engine в роздільній здатності 4К:

Для втілення таких вражаючих локацій використовуються десятки фотографій справжніх місць і речей. Велике розмаїття виконаних з різних ракурсів фотоматеріалів дозволяє з високою точністю побудувати 3D-модель, яка буде дуже схожою на оригінал.

Раніше фотограмметрія використовувалася переважно в топографії, проектуванні і будівництві. В останні роки її стали застосовувати в кіно, а зараз технологія робить перші кроки в ігровій індустрії. Саме з її застосуванням творцям Star Wars Battlefront вдалося домогтися захопливих результатів у дизайні локацій.

«Після завантаження зображень програма створює на них контрольні точки, спираючись на різні кути огляду, а потім з’єднує їх, створюючи високодеталізовану основу, – розповідали розробники DICE напередодні виходу своєї гри. – Із цієї основи потім і роблять ігрові моделі з більш низькою роздільною здатністю».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися