П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як знайти загублений Android смартфон

Якщо ви не можете швидко відшукати свій смартфон Android, можна скористатися додатковими інструментами, які надає Google. З ними смартфон зможе подати звуковий сигнал, а також його місцеположення можна буде подивитися на мапі.

Що потрібно для пошуку Android

Потурбуватися про ситуацію загубленого телефону варто завчасно. Потрібно, щоб на смартфоні був увімкнений обліковий запис Google і ви мали до нього доступ. Гаджет також повинен мати активним GPS та бути активновану функцію Find My Device. Перевірити активацію останньої можна, зайшовши в налаштування гаджета в розділі безпеки.

Як шукати загублений Android

Якщо усі необхідні функції на телефоні працюють, знайти його не складно. Для цього зайдіть на сайт android.com/find та увійдіть в нього під обліковим записом, що використовується на смартфоні.

Якщо цей акаунт використовується лише на одному телефоні, веб-сайт покаже місце знаходження гаджета. Якщо обліковий запис зареєстрований в кількох смартфонах, попередньо потрібно буде вибрати який саме відображати на карті.

Як подати звуковий сигнал на загубленому Android

Відображення локації смартфона на мапі допоможе, якщо гаджет вкрали чи забули в транспорті. Якщо він знаходиться десь поруч, але ви не знаєте, де саме, тоді можна віддати команду телефону подати звуковий сигнал.

На сторінці android.com/find оберіть телефон та у меню в лівій частині екрану клацніть опцію відтворення звукового сигналу. Звук відтворюватиметься безперервно протягом п’яти хвилин. Він відтворюватиметься навіть якщо гаджет знаходиться у беззвучному режимі.

Як заблокувати вкрадений Android

Загублений Android, який не вдалося швидко знайти, можна віддалено заблокувати та вивести на його екран повідомлення зі своїми контактами. На сторінці android.com/find в лівій частині екрану натисніть кнопку убезпечення девайсу. Також введіть свої дані для відображення на екрані гаджета.

Як віддалено очистити Android

У випадку, коли немає надії повернути телефон, варто вберегти хоча б дані від потрапляння в сторонні руки. Для цього на сторінці android.com/find необхідно натиснути кнопку очищення пристрою. Система попрохає підтвердження такого наміру, після чого видалить збережені на гаджеті дані. Видаляється інформація із внутрішнього накопичувача смартфона. Дані на картці SD можуть залишитися.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися