Понеділок, 22 Липня, 2024

Фоторедактор Adobe Lightroom для Android отримав повну підтримку RAW

Мобільна версія відомого фоторедактора Lightroom від компанії Adobe для пристроїв з Android відтепер повністю підтримує роботу із «сирими» файлами формату RAW, передає slashgear. Таким чином iOS- та Android-версія додатка фактично зрівнялись у функціональних можливостях.

Man shot with smartphone

Остання на поточний момент версія Lightroom напряму взаємодіє зі знімками RAW, без проміжної конвертації у формат JPEG для подальшої обробки.

На додаток користувачі отримали можливість підключення цифрової фотокамери через кабель USB On-The-Go (OTG) до смартфона чи планшета, тож знімки будуть напряму імпортуватися на пристрій з Android.

Файли RAW, які ще називають «сирими» або «нестисненими», фактично являють собою знімок, у якому зафіксовані всі дані з матриці фотокамери. Надлишкова інформація відкриває великі можливості для подальшого редагування, що дозволяє перетворювати звичайні малоцікаві знімки на справжні шедеври. Знімають у такому форматі дзеркальні, системні, а також деякі моделі компактних фотокамер. Починаючи з версії Android 5.0 Lollipop мобільні гаджети також навчилися знімати у форматі RAW.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися