Вівторок, 23 Липня, 2024

Google покращує технологію безпечного перегляду у Chrome

Пошуковий гігант продовжує вдосконалювати механізми, які повинні захистити користувачів інтернету від шкідливого вмісту й різних ресурсів, котрі загрожують безпеці, пише androidauthority. Днями представники компанії повідомили про розширення можливостей технології безпечного перегляду Safe Browsing для браузера Chrome. Тепер вона буде перевіряти сайти, які порушували правила і загрожували безпеці раніше, і в разі повторення присвоювати їм статус «Неодноразові порушення». При отриманні такого статусу веб-майстри не зможуть швидко прибрати попередження про загрозу безпеці. Повторну перевірку сайт зможе пройти тільки через місяць після присвоєння статусу.

safe-browsing-840x598

Таким чином Google боротиметься з ресурсами, які припиняють шкідливу активність тільки на деякий час, а після зняття попереджень знову відразу її відновлюють. Нова система має на меті усунути таку можливість.

Представники Google відзначають, що сайти, які зазнали хакерських атак та були зламані, не потраплятимуть в категорію «неодноразових порушників». Вона створена тільки для тих ресурсів, власники яких свідомо поширюють шкідливий контент.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися