Середа, 24 Липня, 2024

Genesis GV60 – перший електромобіль з бездротовим заряджанням

В 2022 році у продажу може з’явитися перший електромобіль, який можна заряджати без підключення дротів. Таку можливість запропонує Genesis GV60 SUV. Виробник обіцяє, що бездротове заряджання відбуватиметься швидше, ніж через звичайну розетку.

Для бездротового заряджання використовується індукційна технологія WiTricity. На повний заряд батареї GV60 знадобиться приблизно шість годин. Заряджання від звичайної розетки вимагатиме близько десяти годин.

У WiTricity оцінюють ефективність своєї системи на рівні 89-94 відсотків. Таку ж ефективність демонструють зарядні адаптери класу Level 2.

Genesis ще не опублікувала фінальні специфікації GV60. Очікується, що ємність батареї цього автомобіля в мінімальній комплектації складе 58 кВт*год, в максимальній – 77,4 кВт*год.

Бездротове заряджання електромобілів вважається одним зі способів вирішити проблему одночасного паркування та заряджання машин. Це особливо актуально в місцях скупчення людей, наприклад, супермаркетах.

У BMW експериментували над бездротовим заряджанням електромобіля в 2018 році. Схожу технологію розробляв виробник мобільних чипів Qualcomm, який створив рішення Halo для заряджання автомобілів безпеки та медичних автомобілів на гонках Formula E в 2014 році. Вперше про Qualcomm Halo стало відомо в 2012 році.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися