У мережі з’явився ролик з геймплеєм Fallout 4: New Vegas

Квестовий і лутовий зміст Fallout 4: New Vegas візьмуть з оригінального Fallout: New Vegas

У мережу виклали відео геймплея проекту Fallout 4: New Vegas. У ролику показано 10 хвилин ігрового процесу зі старту гри.

Творці проекту Fallout 4: New Vegas, як можна зрозуміти з назви, прагнуть перевипустити оригінальний Fallout: New Vegas на оновленому Creation Engine. На відео продемонстрували 10 хвилин геймплею з моменту запуску гри, зі створенням персонажа включно. Фанати серії можуть оцінити покращене меню створення персонажа і New Vegas з оновленою графікою, зокрема, побачити пустище Мохаве, до якого вирушив новоспечений герой.

За задумом, квестовий і лутовий зміст Fallout 4: New Vegas візьмуть з оригінального Fallout: New Vegas, але розробники пообіцяли додати додаткові геймплейні можливості та елементи, які доступні на новому движку.

Fallout: New Vegas, який вийшов у 2010 році, багато хто вважає найкращою частиною серії, тому розробники сподіваються дати друге життя вже трохи старенькій легенді. Дата виходу модифікації або бета-тесту поки невідома, але команда веде блог і постійно тримає фанатів у курсі виконаної роботи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я