Гнучкі смартфони ще не вийшли, але аналітики вже прогнозують мільйонні поставки та вибухове зростання

Очікується, що одним із найперших масове виробництво гнучких телефонів запустить Samsung.

У 2019 році виробники відвантажать 3 млн пристроїв з гнучкими дисплеями, а у 2022-му цифра зросте до 63 млн одиниць. У грошовому еквіваленті поставки складуть 8,9 млрд доларів, підрахували фахівці компанії Display Supply Chain Consultant у своєму дослідженні ринку гаджетів з гнучким екраном.

Найпершими отримають гнучкі дисплеї смартфони, проте із часом технологія також почнеться застосовуватися в планшетах, ноутбуках та інших пристроях. Сьогодні на ринку немає девайсів з гнучкими екранами, однак у виробників вже готова необхідна технологія. Аналітики кажуть, що масове виробництво стримує дуже висока ціна, яка може зробити подібні смартфони дуже нішевим продуктом. Такий розвиток подій був особливо ймовірним кілька років тому, однак нині вартість флагманів зросла до $1500, що є на рівні з очікуваною ціною у 1500-2000 доларів за смартфони з гнучким екраном.

Очікується, що одним із найперших масове виробництво гнучких телефонів запустить Samsung. Компанія може надати перші деталі про свою розробку вже на початку цієї зими, а випуск новинки запланований на початок 2019 року.

Ринок звичайних смартфонів вже тривалий час знижується, і за минулий рік він впав на 1,3%. Цього року, прогнозують аналітики Strategy Analytics, він знизиться ще на 0,5%.