Середа, 6 Грудня, 2023

Капітан Америка попрощався з Marvel

На героїв Марвела чекає тотальне оновлення. «Месники 4» – остання картина з кіновсесвіту Marvel, в якій гратиме старий акторський склад.

Контракти більшості акторів закінчуються разом зі зйомочним процесом, а сама серія, за задумом творців, повинна перейди в 4-ту фазу. Виконавчий продюсер Кевін Файгі запевняє, що зміни будуть докорінними і масштабними.

Відкриє нову фазу фільм про людину-павука – «Далеко від дому». На великому екрані стрічка з’явиться в липні 2019 року, за 2 місяці після запланованого показу четвертих «Месників». Про інші проекти поки нічого невідомо, за винятком замороженої третьої частини «Вартових Галактики».

Першим, хто попрощався з улюбленим всесвітом, став Кріс Еванс, який виконував роль Капітана Америки. Про завершення зйомок в «Месниках 4» він повідомив у своїх соціальних мережах, де також подякував всій знімальній групі і глядачам. Поки невідомо, чи буде Еванс грати в інших фільмах Marvel, схоже, «Месники» стануть його останнім проектом.

Нагадаємо, прокат нових «Месників» повинен початися 2 травня 2019 року, хоча назва фільму досі не опублікована.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися