Додаток ігрового сервісу Google Stadia з’явився в магазині Android

При реєстрації в програмі Stadia потрібно бути обережним

Офіційний запуск ігрового стримінгового сервісу Google Stadia заплановано на 19 листопада, і вже можна починати готуватися. Пошуковий гігант випустив додаток Stadia для смартфонів. Програма вже доступна для Android у магазині Google Play Store, а також на iOS.

Додаток-компаньйон Stadia слугуватиме хабом для всіх функцій сього сервісу. У ньому можна керувати своїм акаунтом, бібліотекою ігор, підключати ігрові контролери.

При реєстрації в програмі Stadia потрібно бути обережним. Утиліта під час першого запиту запитає ваш акаунт Google Account, який прив’язаний до сервісу Stadia. Змінити це налаштування в подальшому буде неможливо, принаймні поки що.

Хоча в додаток-компаньйон вже можна зайти, він поки що більше нічого не дає. Для подальшого вивчення можливостей потрібно замовити ігри, однак це стане можливо лише за кілька днів.

Запустити ігровий сервіс Stadia можна на планшети з Chrome OS, з Pixel Slate, Acer Chromebook Tab 10, HP Chromebook X2 включно. Також підтримуються смартфони Pixel 2, Pixel 3, Pixel 3a, Pixel 4.

Сервіс Stadia обіцяє користувачам багато нових функцій, частина з яких є небаченими в цій індустрії. Віце-президент підрозділу інженерних розробок Google Мадж Бакар розповів, як зробити так, щоб стримінгові ігри реагували на дії гравців швидше, ніж якби вони були запущені на локальному ПК.

А офіційні вимоги до інтернету для користувачів цього стримінгового сервісу такі, що деякі експерти бояться, що інтернет-провайдерам може стати зле. Адже всього 65 годин стримінгу 4К на тиждень перевищує 1 ТБ. Особливо запеклі гравці можуть витрачати по 378 ГБ на день та 2,646 ТБ на тиждень. Наприклад, геймплей популярної ААА-забавки Assassin Creed Odyssey розрахований на 115 годин. Ця гра доступна в Stadia від його запуску у листопаді 2019 року. А така гра, як The Elder Scrolls Online, яка також зразу буде в Stadia, взагалі не має кінця – це багатокористувацька онлайнова забавка (MMO).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я