Четвер, 13 Червня, 2024

Гнучкі смартфони зростають, як «гарячі пиріжки»

Світовий ринок складних смартфонів зріс на 49% порівняно з аналогічним періодом минулого року в першому кварталі 2024 року, відзначивши найвищий темп зростання за шість кварталів. Згідно з останнім дослідженням Counterpoint Research Foldable Smartphone Shipment Tracker , Цей сплеск був зумовлений насамперед значним збільшенням поставок у кількох китайських виробників. Примітно, що Huawei піднялася на перше місце за квартальними глобальними поставками, обігнавши Samsung, яка незмінно лідирувала у цьому сегменті.

Перехід Huawei на 5G у складаних пристроях став ключовим фактором зростання на 257% порівняно з минулим роком у цьому кварталі. Рік тому складаний портфель Huawei складався виключно з пристроїв LTE. Однак до першого кварталу 2024 року частка складаних пристроїв із підтримкою 5G зросла до 84% від загального обсягу поставок складаних пристроїв бренду.

Випущений у вересні минулого року перший складаний телефон Huawei 5G типу книжки, Mate X5, був одним із бестселерів на китайському ринку складаних пристроїв протягом трьох кварталів поспіль. У квітні 2024 року Huawei також випустила свою першу модель розкладачки 5G Pocket 2, що значно вплинуло на поставки в першому кварталі. Незважаючи на труднощі із забезпеченням поставок для своєї власно розробленої SoC 5G , Huawei продовжуватиме розглядати складані пристрої як пріоритет, враховуючи їх високу ціну.

На відміну від зосередженості Huawei на китайському ринку, HONOR і Motorola також досягли значного зростання поставок на закордонні ринки. Глобальна частка ринку складних пристроїв HONOR підскочила з 3% рік тому до 12% у першому кварталі 2024 року, зробивши її третім за величиною гравцем. Її поставки за межі Китаю значно зросли з невеликої бази завдяки найтоншій розкладній моделі книжкового типу HONOR Magic V2 , яка стала найбільш продаваним складаним телефоном у Західній Європі в першому кварталі 2024 року. Подібним чином Motorola збільшила свою частку світового ринку до 11% і четверте місце, а Razr 40 (він же Razr 2023) став топовою моделлю в Північній Америці.

В першому кварталі 2024 року 55% поставок складаних смартфонів типу «книжка» становили 55% світового ринку складаних пристроїв, перевищивши обсяг поставок розкладачок вперше з 2021 року, коли ринок складаних смартфонів почав помітне зростання після випуску Samsung Galaxy Z Flip 3.

Ринок розкладачок, переважно очолюваний Samsung, завжди користувався популярністю завдяки більш доступній ціні, за винятком китайського ринку складних телефонів . Однак у той час як китайські OEM-виробники, такі як Huawei, HONOR, OnePlus і vivo , постійно випускають нові книжкоподыбны смартфони з другої половини минулого року, зростання сегмента розкладачок Samsung сповільнилося, що призвело до розвороту між популярними типами цього кварталу. .

Незважаючи на зростання кількості складаних книжкоподібних смартфонів, очікування щодо потенціалу зростання ринку розкладачок цього року залишаються високими, що підкріплюється запуском деяких нових продуктів.

Samsung прагне повернути собі лідерство на ринку з майбутнім Z Flip 6, який обіцяє покращену продуктивність і надійність. Huawei також ставить агресивні цілі для ринку розкладачок, плануючи додати до свого портфоліо дешевшу модель. І HONOR , і Xiaomi готові вперше взяти участь у конкуренції з розкладачками, посилюючи динаміку ринку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися