Четвер, 30 Травня, 2024

Можлива причина відсутності навушників у коробці Pixel 4: чому офіційна версія не влаштовує

Цьогорічні смартфони Google Pixel 4 стали знаковими, але не через своє залізо, камери чи інші фішки. Ці апарати стали першими в лінійці від Google, які не дозволять послухати музику відразу після розпаковування. Адже в коробці з ними немає ані навушників, ані адаптера для навушників. Потрібно за свої гроші купувати або дротові USB-C, або Bluetooth-навушники. У Google пояснили мотиви свого вчинку.

Офіційна позиція, яку озвучили у Google виданню The Verge, така: «Більшість наших користувачів уже мають персональні аудіоаксесуари. У таких людей додатковий аудіоаксесуар у коробці з телефоном відправляється на смітник». У Google ще сказали, що компенсували це кредитом на $100 для купівлі в Google Store, але ця пропозиція діє лише до 26 жовтня.

Така відповідь звучить переконливо, але не для всіх: існує версія, що Google в черговий раз взяла приклад з Apple. Телефони Pixel часто отримують рішення, які впроваджуються в iPhone. Так, у iPhone ніколи не було карток пам’яті – їх прибрав і Google у своїх смартфонах. Apple позбулася аудіороз’єму 3,5 мм (Google кепкувала з цього в рекламі Pixel 1) – згодом його не стало і в Pixel 2. iPhone 11 отримали квадратне оформлення задньої камери – таке ж отримали і Pixel 4.

Apple не постачає свої телефони з навушниками AirPods в комплекті. Із 2018 року компанія перестала класти в коробку також і аудіоперехідник на 3,5 мм. Відсутність цих аксесуарів дозволяє компанії додатково заробити ще кілька десятків мільйонів доларів. Наприклад, аудіоперехідник на 3,5 мм ціною $9 залишається найпопулярнішим аксесуаром. А продажі навушників AirPods рятують Apple в часи, коли популярність iPhone та iPad падає.

Велика кількість схожих з iPhone рішень у дизайні Pixel наштовхує на думку, що насправді Google не поклав навушники чи адаптер 3,5 мм до своїх Pixel 4, бо так робить Apple.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Ви там айфон на андроїді покупляли, що навушників немає в комплекті? Х, 11, 11pro йде з навушниками. Перед тим як писати зайдіть в магазин епл. Не пишіть не правдивої інформації

  2. Ви там айфон на андроїді покупляли, що навушників немає в комплекті? Х, 11, 11pro йде з навушниками. Перед тим як писати зайдіть в магазин епл. Не пишіть не правдивої інформації

  3. Ви там айфон на андроїді покупляли, що навушників немає в комплекті? Х, 11, 11pro йде з навушниками. Перед тим як писати зайдіть в магазин епл. Не пишіть не правдивої інформації

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися