Вівторок, 25 Червня, 2024

Голосовий асистент на Android виявився кращим, ніж на iPhone

Тести показали, що голосовий асистент Google Assistant, який встановлено на Android, працює точніше, ніж голосовий асистент Siri, який є стандартним на iPhone. Інший популярний голосовий асистент Amazon Alexa показав проміжні результати, кажуть фахівці компанії Bespoken. Вони протестували три найпопулярніші у світі голосові асистенти на пристроях Amazon Echo Show 5 (Alexa), Apple iPad mini (Siri), Google Nest Home Hub (Assistant).

Асистентам задавали низку питань різної складності. Деякі питання мали на меті обманути цифрових помічників, оскільки вони не мали простої відповіді.

Відсоток правильних відповідей у Google Assistant, Alexa, Siri був приблизно однаковим незалежно від того, було це питання зі складної категорії чи з простої. Експерти припускають, що це означає, що віртуальні асистенти правильно розуміли питання, але не мали правильної відповіді.

На прості питання Google Assistant правильно відповів у 76,57% часу, Alexa – 56,29%, Siri – 47,29%. На складні питання Google Assistant дав 70,18% правильних відповідей, Alexa – 55,05%, Siri – 41,32%.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Голосовий асистент Apple Siri представили публіці в жовтні 2011 року разом з iPhone 4s. Наступним вийшов Amazon Alexa у листопаді 2014 року, а останнім з трійки з’явився Google Google Assistant у травні 2016 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися