Як на Apple Mac закрити завислу програму, що не відповідає

Існує кілька способів примусового закриття додатків на комп’ютерах Apple, однак найбільш ефективним можна назвати закриття через монітор активності процесів

Операційна система та додатки для комп’ютерів Apple Mac можуть глючити та підвисати. Це проявляється у вигляді “пляжного м’ячика смерті”, а офіційно це називається “курсор очікування”. Він показує, що робота додатку дуже сповільнилася і якщо цей курсор не зникає протягом тривалого часу – додаток, швидше за все, завис. Його можна примусово закрити.

Існує кілька способів примусового закриття додатків на комп’ютерах Apple, однак найбільш ефективним можна назвати закриття через монітор активності процесів. Щоб запустити цей монітор відкрийте стандартний файловий менеджер Finder, перейдіть в розділ додатків та знайдіть меню утиліт.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Запустивши монітор активності процесів відкрийте у ньому вкладку процесора та відсортуйте всі запущені процеси за ім’ям. Знадіть ім’я завислої програми – поруч має також бути червона позначка “не відповідає”. Натисніть на неї, а потім клацніть на іконку з хрестиком у моніторі активності для примусового закриття завислої програми. З’явиться вікно із запитом підтвердження такої дії – надайте його.

При примусовому закритті програми дані, які вона не встигла зберегти до моменту свого збою, зникнуть.

1 коментар

Comments are closed.