Понеділок, 15 Липня, 2024

Головні відеоресурси закрилися: де тепер дивитися кіно

Останній тиждень схвилював усіх любителів серіалів та фільмів, адже закрилися три найбільші в Україні ресурси – ex.ua, fs.to, torrents.net.ua. Здавалося б, пережити це можливо, адже в нашій країні працюють такі світові магазини, як Google Play Movies чи Netflix. Однак на практиці виявляється, що вони пропонують мало контенту, в нього часто немає місцевої локалізації або він коштує дуже дорого. Ось добірка ресурсів, які дозволять дивитися улюблені телешоу майже як раніше.

Kinogo

bufer-obmena02

Це відомий ресурс, який дуже схожий на fs.to. Він має зручну структуру: фільми можна ділити за жанрами, роком випуску, країною виробництва. Плюс є звичний пошук, а серіали можна окремо вибирати серед американських, російських чи турецьких.

Lostfilm

bufer-obmena02

Студія Lostfilm вже давно відома своїм якісним дубляжем серіалів. Часто користувачі прохають саме цей варіант озвучки та ігнорують улюблені шоу в іншій. І досить зручно, що перекладені цією студією серіали можна завантажити безпосередньо на її сайті.

Seasonvar

bufer-obmena07

Ресурс SeasonVar являє собою сайт з великою базою популярних серіалів. Самі модератори цього порталу кажуть, що на ньому зібрано найкращі серіали та всі їхні сезони. Це стосується не тільки зарубіжних, а й вітчизняних телешоу. Зручності додає система пошуку, яка сортує, окрім року та популярності, за рейтингом IMDB чи «Кінопошуку».

Uaonlinefilms

bufer-obmena08

Закриття популярних веб-ресурсів не лише змінило звичне дозвілля багатьох українців. Воно також позбавило їх місць, де фільми можна було дивитися в українському перекладі. Адже наведені вище ресурси пропонують лише російський дубляж. Сайт Uaonlinefilms пропонує відео з українською озвучкою, хоча й очікувати на швидку появу новинок на ньому не варто.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися