Субота, 2 Березня, 2024

Google Arcade: нова секретна соціально-ігрова платформа

Пошуковий гігант Google таємно будує новий соціально-ігровий стартап. Деякими деталями про Arcade поділився його співвласник та засновник Майкл Сейман. Перша презентація новинки має відбутися вже цього літа.Представники Google підтвердили виданню Bloomberg існування Arcade, сказавши, що вона націлена на мобільний стиль гри з друзями. Поки що це експеримент, тому більше інформації пошуковий гігант не дає. Відомо лише, що розробка проходить в підрозділі Area 120, в якому співробітники можуть працювати над своїми проектами.

Сейман є 21-річним експертом у комп’ютерних технологіях та працював інтерном у Facebook Inc., звідки перейшов до Alphabet Inc. Остання є власницею Google.

Представники Google підтвердили виданню Bloomberg існування Arcade, сказавши, що вона націлена на мобільний стиль гри з друзями. Поки що це експеримент, тому більше інформації пошуковий гігант не дає. Відомо лише, що розробка проходить у підрозділі Area 120, в якому співробітники можуть працювати над своїми проектами.

Як розповів Сейман, ігри від Arcade не матимуть прив’язки до наявних соціальних мереж. Користувачі реєструватимуться за допомогою своїх телефонних номерів. У Google вважають це інвестицією в соціальні медіа, адже коли платформа стане популярною, вона сама стане схожою на соцмережу. Деякі експерти припускають, що так Google планує втілити свої амбіції після провалу власної соцмережі Google Plus.

У рамках Area 120 Сейман отримав бюджет для найму персоналу, а також фінансування свого проекту. Основними користувачами Arcade повинно стати молоде покоління, яке за допомогою ігор звикне до використання продуктів Google.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися