П’ятниця, 19 Липня, 2024

Google Chrome – монополіст на мобільних та ПК

Google Chrome розчавив конкурентів і підім’яв під себе ринок як мобільних, так і настільних браузерів. Такий висновок можна зробити з даних дослідницької компанії Statcounter, яка опублікувала графіки популярності браузерів для мобільних пристроїв і комп’ютерів.

Дослідження підтвердило, що для всіх категорій пристроїв для пошуку інформації в мережі абсолютна більшість користувачів використовує браузер Google Chrome.

Chrome займає 69,89% частку на світовому ринку настільних ПК, слідом за ним йде Mozilla Firefox, частка якого становить 9,53%, а браузер Apple Safari замикає трійку лідерів з результатом 8,64%.

У п’ятірку також увійшли браузери Microsoft Internet Explorer і Edge, які займають 4,71% і 3,7% ринку відповідно. Шосте місце найпопулярніших браузерів для комп’ютерів займає браузер Opera, у якого 2,49% ринку.

На мобільних пристроях Google Chrome має 60,26% ринку. Друге місце займає Safari з ринковою часткою 20,9%, а на третьому виявився фірмовий браузер Samsung, який зміг зайняти 6,83% ринку.

Четверте місце і 4,07% дісталися US Browser, мобільна версія Opera займає п’яте місце і 2,14% ринку. Рідний браузер Android використовує всього 0,94% користувачів мобільних пристроїв.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися