Субота, 13 Липня, 2024

Поведінка користувачів змусила Facebook вибачитися за свій ринок

У понеділок Facebook запустив новий сервіс Marketplace, який дозволяє користувачам соцмережі продавати і купувати товари один в одного. Але вже за кілька днів цю послугу довелося призупинити. У Facebook навіть вибачилися за це.

Причиною блокування щойно запущеного сервісу стали самі користувачі. Вони почали публікувати оголошення про продаж дивних та заборонених речей: зброї, наркотиків, дітей та рідкісних тварин.

bufer-obmena01
Один з користувачів дякує за можливість торгувати дітьми та зброєю

«При розширенні доступу до Marketplace ми стикнулися з технічною проблемою, яка не давала нашій системі аналізу виявляти деякі пости, котрі порушували наші правила та стандарти. Деякі з таких публікацій були видимими для відвідувачів Marketplace, – написали представники соцмережі у своєму звіті. – Ми працюємо над вирішенням проблеми та ретельно стежитимемо за тим, щоб система моніторингу працювала правильно. Ми вибачаємося за цей збій».

bufer-obmena01
Ще один користувач продає цеглину за $500 та намагається продати $3 за ціною у $4

Поки сервіс Marketplace запущений тільки в Австралії, Великобританії, Новій Зеландії та США, але незабаром має запрацювати в усьому світі. Ця платформа повинна стати конкурентом таких відомих торговельних майданчиків, як eBay та Amazon. При цьому Facebook Marketplace, порівняно з цими майданчиками, не допомагає в оплаті чи доставці товару.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися