Четвер, 18 Квітня, 2024

Google Chrome підвищуватиме якість відео, якщо в комп’ютері встановлена відеокарта Nvidia

Тепер Google Chrome підтримує нову технологію Nvidia, яка покращує відео. Завдяки технології Nvidia RTX Video Super Resolution відтворювані у веббраузері відео мають отримувати більшу чіткість. Подібну можливість найближчим часом також може запропонувати браузер Microsoft Edge.

Nvidia RTX Video Super Resolution є еквівалентом DLSS, але для відео в браузері. Nvidia продемонструвала її можливості на CES 2023 і, показавши як кліп Apex Legends, записаний у 1080p, отримує більшу чіткість відобреження завдяки перетворенню його роздільної здатності на 4K силами цієї технології.

Подібно до DLSS, технологія RTX Video Super Resolution (VSR) використовує штучний інтелект для збільшення роздільної здатності відзнятих матеріалів. Вона може працювати над будь-якими відео з роздільною здатністю від 360p до 1440p.

Як випливає з назви, можливість дивитися більш чіткі відео отримають лише користувачі відеокарт RTX. Nvidia підтримує лише новіші моделі RTX 3000 і 4000. Ті, хто має графічний процесор сімейства RTX 2000, не зможуть отримати вигоду, принаймні зараз. Nvidia хоча й обіцяє надати VSR на відеокартах RTX 2000, але не називає часових рамок.

VSR зараз тестується як раннє стабільне оновлення для Google Chrome. Вона має з’явитися у найближчому майбутньому з Chrome версії 110. Ця функція також з’явиться в Microsoft Edge (який також базується на двигуні Chromium). Для роботи функції також знадобиться новий драйвер GeForce, щоб працювати разом із готовою версією у відповідному браузері.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися