У Telegram з’явився вбудований перекладач розмов

Кнопка активації перекладача з’являється у верхній частині іншомовного ланцюжка реплік. У меню параметрів можна вибрати, які мови перекладати або приховати панель.

У популярному месенджері Telegram тепер не потрібно перекладати кожне повідомлення при розмові з іноземцями. Нова версія Telegram v9.4 отримала функцію перекладу цілої розмови.

Кнопка активації перекладача з’являється у верхній частині іншомовного ланцюжка реплік. У меню параметрів можна вибрати, які мови перекладати або приховати панель. Однак ця функція доступна лише для підписників Telegram Premium.

Інше зручне вдосконалення — можливість установити наклейку або анімований емодзі як зображення профілю для вашого облікового запису, груп або каналів. Ця функція доступна для всіх користувачів, незалежно від того, чи є ви преміум-користувачем або безкоштовним.

Говорячи про наклейки та емодзі, Telegram тепер робить ці елементи трохи більш організованими. Вони впорядковані на панелі відповідно до категорії, що полегшує пошук саме того, що вам потрібно під час вибору реакції чи встановлення статусу.

Щоб допомогти уникнути перевищення мобільного трафіку у вашому пакеті, Telegram переробив розділ «Використання мережі», який відображає споживання даних додатком за допомогою детальних кругових діаграм. Він також розрізняє використання Wi-Fi і стільникових даних.

Для адміністраторів груп тепер можна вказати, який тип медіафайлів учасники можуть надсилати. Вони також можуть вимкнути надсилання текстових повідомлень, якщо група призначена лише для фотографій, відео або голосових нотаток.

Telegram також може автоматично зберігати вхідні медіа у вашу галерею залежно від розміру, типу та джерела файлу. Якщо ви віддаєте перевагу зберігати ці файли в хмарі, програма раніше додала опцію видаляти медіафайли та документи з локального сховища вашого телефону та за потреби отримувати їх із хмари Telegram, тому зберігати вхідні медіа локально може бути непотрібним.

Telegram також додав можливість вибору бот-чату, процес повторного входу за допомогою ідентифікатора Apple і Google, для якого не потрібен SMS-код, опцію річної підписки Premium зі знижкою до 40% і додаткові інтерактивні емодзі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я