Google дозволить вручну створювати резервну копію свого Android

Ручний старт створення бекапу знадобився через те, що автоматичний процес запускається під час заряджання гаджета, але у Pixel 2 є баг, при якому вони відмовляються заряджатися.

У майбутньому випуску Android може з’явитися додатковий інструмент для безпеки даних. Google запропонує ручний режим створення резервної копії інформації в смартфоні. Відомості про розробку цієї опції з’явилися через канал Google Issue Tracker, на якому один з користувачів попрохав про подібну можливість.

Розмова про ручний режим резервування даних почалася 6 серпня, коли на каналі Google Issue Tracker власник Pixel 2 XL розпочав тему про те, що не знайшов опції для ручного запуску резервування інформації у своєму смартфоні. Ручний старт створення бекапу знадобився йому через те, що автоматичний процес запускається під час заряджання гаджета, але у Pixel 2 є баг, при якому вони відмовляються заряджатися.

Представник команди розробників Android відповів, що бажана опція з’явиться в наступному релізі.

Google пропонує автоматичне резервне копіювання починаючи з версій Android Eclair та Froyo. У Android 6.0 Marshmallow цю опцію дещо покращили, але вона так само залишилася працювати в автоматичному режимі без можливості ручного запуску. Сьогодні, щоб запустити створення бекапу в ручному режимі, потрібно підключити смартфон до ПК, активувавши попередньо на телефоні USB-відлагодження та встановивши на комп’ютер драйвери ADB. Після цього можна запускати резервування пам’яті Android на диск Google Drive за допомогою команди на комп’ютері.