Понеділок, 22 Липня, 2024

Apple продала 2 млрд iPhone – знадобилося 14 років

Компанія Apple, схоже, досягла нової знакової віхи в історії iPhone – недавно був проданий 2-мільярдний айфон. Перший мільярд цей смартфон досяг офіційно в 2016 році. Нинішнє досягнення не офіційне – Apple не звітує про поставки і цифру назвали аналітики Asymco.

У світі налічується понад 1 мільярд користувачів iPhone і їхнє число неухильно зростає. Юзери айфонів складають близько 26% всіх власників смартфонів (3,8 мільярда за поточною оцінкою).

Частка користувачів в США становить близько 60% (або скоро буде). Частка у Великобританії близька до 50%. Всі ці показники частки вище, ніж будь-коли. За останні два роки більше 14% опитаних в США і 10% у Великобританії перейшли на iPhone.

Лінійка iPhone стала значно ширшою за останні роки. Хоча топова ціна доросла до 1600 доларів, найбільш доступний гаджет все ще починається з 399 доларів США. Загальна кількість доступних модифікацій зараз складає 24, в основному за рахунок додавання опції накопичувача в 1 ТБ.

Близько 400 мільйонів користувачів мають iPhone старше 3 років. Вартість обміну на новий досягає 1000 доларів США. Це призводить до процвітання вторинного ринку. На ньому домінують iPhone, і це знижує поріг входу в екосистему iPhone практично до 0 доларів.

На графіку вище показано зниження цін в 2019 році на смартфони Apple і Samsung (для різних моделей за датою початкового випуску).

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися