П’ятниця, 12 Липня, 2024

Google Drive навчився фільтрувати: шукати файли стало швидше

GoogleДиск отримав  оновлення, яке додає пошукові чипи на платформу. Пошукові чипи полегшать пошук файлів завдяки фільтруванню за типом файлу. Ця функція буде доступна для всіх клієнтів Google Workspace і G Suite. Ця функція також доступна для тих, хто використовує особисті облікові записи Google. Наразі розгортання обмежене, а ширше впровадження заплановано у другому кварталі 2023 року.

Що стосується чипів пошуку, користувачі отримають доступ до великої кількості опцій, маючи можливість фільтрувати документи, електронні таблиці, презентації та навіть форми. Крім того, користувачі також зможуть фільтрувати файли за типом медіа з категоріями для зображень, відео, аудіо та інших. Ця зміна має бути дуже корисною для всіх користувачів, незалежно від того, скільки файлів у вас на Диску Google. Можливість фільтрувати файли за типами має зробити платформу потужнішою та універсальнішою.

Наразі існує не так багато варіантів упорядкування файлів на Диску Google. Ви можете сортувати за назвою, власником, останньою зміною та розміром файлу. Завдяки цим новим змінам пошук файлів стане набагато легшим.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися