Понеділок, 20 Травня, 2024

На iPhone можна віртуально запустити Galaxy S23

Samsung випробовує нову тактику, щоб спонукати власників iPhone спробувати Galaxy S23. На додаток до традиційної демонстрації в магазині Samsung дозволить користувачам самим випробувати Galaxy S23 безпосередньо з iPhone. Новий демонстраційний інструмент Try Galaxy дає власникам «яблучних» девайсів можливість віртуально випробувати програмне забезпечення Galaxy S23, Galaxy Z Flip 4 і Galaxy Z Fold 4.

Під час відвідування веб-сайту Try Galaxy (https://trygalaxy.com/) власникам iPhone пропонується «встановити» веб-додаток, додавши сайт на головний екран.

Samsung явно націлений на власників iPhone, і коли ви відкриваєте сторінку на пристрої Android, ви не можете спробувати її і бачите заглушку.

Після того, як користувач запускає додаток, він може спробувати «трішки смаку Samsung Galaxy», отримуючи імітацію One UI 5.1 – оболонки Samsung на базі Android 13. Після цього надається короткий посібник із навігації, а потім можна пограти. з інтерфейсом користувача. Все працює приблизно так само, як і на пристрої Samsung, але помітно повільніше, ймовірно, тому, що це працює через веб-програму.

Можливості, які таким чином можна спробувати, включають основні програми Samsung і Google, у тому числі Google Messages. Samsung надішле кілька фальшивих повідомлень при використанні демонстрації, щоб показати інші функції пристрою, такі як камера та Object Eraser, інструмент, який може видаляти об’єкти з фотографії, як Magic Eraser від Google.

Є також демонстраційний режим Samsung Health, Smart Switch (для передачі даних з іншого телефону), дитячий режим Samsung тощо. У меню налаштувань Samsung виділяє шпалери та тему Material You від Google, а також виділяє налаштування безпеки та конфіденційності Android.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися