Середа, 24 Липня, 2024

Google хоче побудувати власне місто у США

Не впоравшись з розбудовою одного району, Google вирішив будувати ціле місто. Воно має розміститися на 40 акрах поруч із містом Маунтін-В’ю і запропонує офісні простори, магазини, майданчики для розваг.

Маунтін-В’ю – рідне місто для Google, і там знаходиться штаб-квартира пошукового гіганта. Компанія хоче розбудувати поруч з ним центр змішаного користування, який називатиметься The Middlefield Park Master Plan. Він надасть 1,33 млн квадратних футів офісного простору, 30 тисяч квадратних футів торгових площ, до 1850 житлових приміщень, 20 тисяч квадратних футів зон відпочинку та 12 акрів відкритого простору.

Google володітиме більшою частиною об’єктів на території нового кампусу. Проте компанія каже, що більшість відкритого простору буде доступна публічно. Це низка парків, центр відпочинку, спортивні поля, басейн.

Однак The Middlefield Park Master Plan виявляється рівно вдвічі меншим, якщо порівнянювати з наступним проектом міста, який хоче збудувати Google. У 10 милях від Маунтін-В’ю, у передмісті Сан-Хосе, пошуковий гігант хоче отримати 80 акрів простору. На цій площі компанія хоче збудувати 7 млн квадратних футів приміщень, великий транзитний хаб, корпоративний готель, парки та хмарочоси.

Минулого року директор Google Сундар Пічаї оголосив, що компанія інвестує $1 млрд в житло для своїх робітників у регіоні Сан-Франциско. Компанія запланувала 15 000 будинків. Нині в регіоні проживає 45 000 працівників Google.

У 2017 році Google оголосив про запуск розбудови власного мікрорайону в Торонто – канадському мегаполісі. Цей район на 12 акрах площі мав бути футуристичним та наповненим смарт-технологіями. Однак наприкінці весни 2020 року проект закрили.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися