Неділя, 21 Квітня, 2024

Подробиці перемоги в торгах за 3G

«МТС Україна» отримала право надавати користувачам швидкісний мобільний інтернет за технологією UMTS. За смугу радіочастот 1950-1965 та 2140-2155 (прийом та передача) оператор заплатив 2,715 млрд гривень. Термін дії ліцензії складає 15 років.

За умовами конкурсу, переможець тендеру має забезпечити покриття на території всіх обласних центів України протягом 18 місяців від дати видачі ліцензії. На території всіх районних центрів і всіх населених пунктів з населенням більше 10 тисяч мешканців протягом другого-шостого року від моменту видачі ліцензії. Однак жителі крупних міст вже можуть його спробувати, не чекаючи розгортання мережі.

Також оператори повинні протягом двох місяців після оголошення переможця тендеру узгодити з НКРЗІ технічне завдання, в якому будуть визначені терміни і умови проведення конверсії, а також підписати договори конверсії.

«Отримання ліцензії на надання послуг зв’язку третього покоління – важливий крок в історії розвитку телекомунікацій в Україні. Наші абоненти зможуть отримати новий рівень якості голосових послуг, мобільний інтернет та інтелектуальні сервіси на його основі, – сказав генеральний директор «МТС Україна» Іван Золочевський. – За останні три роки МТС вклала понад 500 мільйонів доларів в модернізацію мережі, підготувавши основу для якнайшвидшого запуску мережі третього покоління, яка доповнить ресурси вже розвиненої мережі 2G. Ми готові й надалі інвестувати в розвиток мережі: третє покоління зв’язку – важливий інвестиційний проект для країни в цілому, успішна реалізація якого не тільки принесе кошти в бюджет та економіку країни, але і продемонструє інвестиційну привабливість України для іноземних інвесторів».

Детальніше про те, які переваги відкриває UMTS, читайте тут.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися