П’ятниця, 24 Травня, 2024

Google, можливо, готує об’єднання операціних систем Android і ChromeOS

Пристрої Chromebook і Android завжди залишалися двома окремими платформами, але новий звіт показує, що Google може бути зацікавлений у тіснішій інтеграції в майбутньому. Android Authority повідомляє, що Google пограв із запуском ChromeOS на Pixel 8, можливо, як додаткову функцію для пристроїв Android.

У звіті стверджується, що Google продемонстрував певну ОС Chromium під назвою Ferrochrome, яка працює на віртуальній машині за допомогою Pixel 7 Pro. Спеціальна ОС Chromium була спроектована на зовнішній дисплей для всіх, а не на сам пристрій. Ferrochrome потребує AVF (Android Virtualization Framework), щоб працювати разом із віртуальною машиною, і Google навіть пропонує офіційну підтримку використання ChromeOS на телефонах Android і надає виробникам смартфонів необхідні інструменти.

Якщо Google продовжить цей проект, це буде суперечити тому, що компанія заявляла в минулому. Старший віце-президент Google Хіроші Локхаймер наприкінці 2016 року в епізоді подкасту All About Android сказав, що немає сенсу об’єднувати Android і Chrome OS. Це питання було піднято тоді, оскільки ходили чутки про те, що Google намагається об’єднати Android і Chrome OS під назвою проекту Andromeda. Але, як повідомляється, гігант відмовився від проекту, заявивши, що обидві платформи були успішними самі по собі.

Читаючи про Ferrochrome, ви також не можете не згадати Samsung DeX , який існує з 2017 року. Він вбудований в останні флагманські телефони та планшети Galaxy з 2017 року і може використовуватися бездротовим способом. Ferrochrome все ще знаходиться на дуже ранніх стадіях, і наразі немає підтвердження, чи побачить він світ, на відміну від Samsung DeX, який дозволяє навіть використовувати Samsung Smart TV за допомогою інтегрованої програми. Коли пристрої під’єднаються, ви можете використовувати свій планшет або телефон, щоб переміщати курсор і виконувати певну роботу.

Цікаво, що в якийсь момент Samsung навіть обдумувала ідею DeXbook, яка мала бути інтегрованою з ОС Chrome.

Google не підтвердив, коли Ferrochrome з’явиться на телефонах Pixel, чи він лише хоче показати світові, що це можливо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися