Google назвав претендентів на звання кращих додатків 2018 року

Цього року премія Google Play Awards суттєво змінила список категорій. Усього їх дев’ять, і до них повернулися такі розділи як «Видатна інді-розробка» та «Видатний стартап». Також з’явилися нові категорії, які включають хітові додатки та ігри з потужною спільнотою користувачів.

Щороку на події Google I/O пошуковий гігант розповідає про майбутнє Android, а також називає найкращі створені для цієї платформи додатки. Цього року претенденти Google Play Awards стали відомі за кілька днів до початку конференції, яка пройде 7 травня. Це вже втретє пошуковий гігант визначає кращі програми для Android.Google Play Awards

Цього року премія Google Play Awards суттєво змінила список категорій. Усього їх дев’ять, і до них повернулися такі розділи як «Видатна інді-розробка» та «Видатний стартап». Також з’явилися нові категорії, які включають хітові додатки та ігри з потужною спільнотою користувачів. Це, наприклад, ігри Pokemon Go та PUBG Mobile. Категорія додатків для телевізорів зникла, а додатки для віртуальної реальності об’єднали з програмами доповненої реальності.

Ось повний перелік претендентів:

Кращий проривний хіт

Видатний стартап

Краща гра з потужною спільнотою користувачів

Краща розробка доповненої чи віртуальної реальності

Видатна інді-розробка

Видатні програми для життя

Кращі програми для поліпшення доступності

Кращий соціальний вплив

Видатна розробка для мільярдів людей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я