МТС компенсує за віруси

На початку вересня абоненти всіх мобільних операторів України стали об’єктами вірусної SMS-атаки. Фахівці «МТС Україна» оперативно відреагували на загрозу і заблокували доступ абонентів до вказаних у вірусних розсилках ресурсів. Однак деякі абоненти все ж втратили гроші через шкідливе програмне забезпечення, і «МТС Україна» вирішила піти назустріч своїм користувачам у цій ситуації.

Незважаючи на те, що відповідальність за наслідки встановлення шкідливого програмного забезпечення знаходиться в зоні відповідальності користувача, оператор поверне на рахунки постраждалих від вірусної атаки абонентів кошти за відправлення численних повідомлень. МТС повністю відшкодує своїм абонентам фінансові втрати, викликані вірусною атакою. Повернення грошей проводиться автоматично, звертатися з цього питання в контактний центр або в салони оператора не потрібно.

Для того щоб в майбутньому уникнути подібної ситуації, оператор «МТС Україна» рекомендує своїм абонентам дотримуватися простих правил: відключити в налаштуваннях можливість установки додатків з невідомих джерел і встановлювати додатки тільки з офіційного магазину додатків «Google Play Маркет». Додатковим захистом стане установка антивірусу.