Google Play поставив рекорд завантажень, але App Store лишається більш прибутковим

В останньому кварталі 2017 року користувачі Google Play завантажили понад 19 млрд ігор і програм.

Популярність смартфонів Android на ринках, що розвиваються, допомогла Google Play поставити новий рекорд. Аналітична компанія App Annie, яка вивчає мобільні ринки, розповіла про успіхи цифрових сервісів мобільних додатків.Google PlayВ останньому кварталі 2017 року користувачі Google Play завантажили понад 19 млрд ігор і програм. Це рекорд за весь час існування сервісу. Також Google Play за кількістю завантажень на 145% випередив аналогічний магазин App Store для смартфонів і планшетів від Apple. Найбільше додатків було завантажено в Індії, Індонезії та Бразилії.

Особливо активно користувачі завантажували ігри, фінансові програми та сервіси персоналізації пристроїв. Додатки з категорії «Фінанси», до речі, також були на підйомі в магазині App Store для iOS, де вони посіли друге місце за кількістю завантажень у 4 кварталі. Цим аналітики завдячують користувачам, які переносять банківську та інвестиційну діяльність на мобільні пристрої, а також зростанню інтересу до криптовалют.

Водночас користувачі App Store витрачають набагато більше грошей — $11,5 млрд проти приблизно $6 млрд у випадку з Google Play.