Субота, 24 Лютого, 2024

Acer представила велосипед з яскравою для українського вуха назвою та штучним інтелектом

В Acer придумали ще одне застосування штучному інтелекту – його вбудували у велосипед. Назва цього байка виявляється дуже яскравою для українського вуха – Acer ebii. Штучний інтелект велосипеду потрібен, щоб автоматично перемикати передачі.

Цей легкий електровелосипед вагою 16 кг має вбудований штучний інтелект, призначений для прогнозованого керування трансмісією та використання датчиків виявлення зіткнень для більшої безпеки.

Існує також функція безконтактного розблокування, яка, за словами компанії, автоматично блокує велосипед, коли користувач відходить подалі, і знову розблоковує його, коли він поруч. .

Можливості відстеження вбудовані в ebii, щоб користувач міг спостерігати за його положенням 24/7. Якщо велосипед колись викрадуть, його можна дистанційно заблокувати та відстежити за допомогою вбудованого GPS-локатора.

З технічного боку Acer ebii все ще має такі компоненти, як пасова передача замість ланцюгової, 160-мм гідравлічні дискові гальма та 360-градусне світлодіодне освітлення. Він оснащений безповітряними шинами та однобічною передньою вилкою.

Існує також батарея для електричного велосипеда ємністю 460 Вт-год, яка забезпечує запас ходу до 110 км на одній зарядці. Знімний акумулятор електровелосипеда також може функціонувати як портативна електростанція для заряджання мобільних пристроїв.

Максимальна швидкість складає 25 км/год, двигун із задньою втулкою потужністю 250 Вт утримують велосипед у межах європейських та азіатських обмежень потужності та швидкості. Немає ручного газу, а це означає, що водіям доведеться покладатися на допомогу педалям, яка активується, коли водій крутить педалі.

Acer ebii має декілька додаткових аксесуарів, зокрема крила та задню стійку, а ось Y-подібна підставка є стандартним обладнанням.

Ціна ще не відома, але експерти видання Electrek припускають, що вона складатиме приблизно 1500–2500 доларів США. Також немає інформації про те, коли саме почнеться виробництво чи поставки Acer ebii.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися