Понеділок, 15 Липня, 2024

Google почне повідомляти, що вас «злили» в даркнет

Доступний вам інтернет по протоколу HTTP – це лише невелика частка існуючих в світі мереж. Серед них існує паралельний інтернет – даркнет. Він недоступний через звичайний браузер і тому інформація з даркнету часто залишається невідомою широкому загалу. Але Google запустив інструмент «Звіт про темну мережу», який скануватиме даркнет та повідомить, якщо в даркнеті знайдуться ваші ім’я, прізвище, телефон та інші персональні дані.

Ця функція наразі заблокована за підпискою Google One , але незабаром вона стане доступною для всіх власників облікових записів Google. Google інтегрує цю функцію в розділ «Результати про вас».

Функція шукає в темній мережі витік такої інформації, як ваше ім’я, дата народження, номер телефону, електронна адреса, номер кредитної картки тощо, і представляє докладний звіт, який допоможе вам вжити відповідних заходів.

В додатку Google One тепер відображається банер із повідомленням про те, що функцію звіту в темній мережі буде видалено з додатка наприкінці липня. Однак Google просто переносить цю функцію, щоб зробити її доступною для більшої кількості користувачів.

Пов’язана сторінка підтримки пояснює, що Google планує інтегрувати її в розділ «Результати про вас» у програмі Google і зробити її доступною для всіх користувачів Google пізніше цього місяця.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися