Середа, 29 Травня, 2024

Google починає блокувати доступ до файлів у Google Диску

Google оновив політику використання хмарного накопичувача Google Диск. Цей сервіс скоро може почати блокувати завантажені на нього файли. Нова політика Диска спрямована на боротьбу зі зловживаннями платформою

Google Drive почне обмежувати доступ до файлів, які, як вважається, порушують політику компанії. Google вживатиме активні кроки для виявлення файлів, розміщених на його платформі, які порушують умови надання послуг чи політику щодо зловживань.

Спірні файли будуть автоматично обмежуватися для доступу. Ними більше не можна буде ділитися з іншими людьми, і доступ буде закритий для всіх, крім власника.

“Це допоможе забезпечити повну інформованість власників елементів Google Диска про статус їхнього контенту, а також допоможе захистити користувачів від образливого контенту”, – пояснили в компанії.

За словами Google, мотив зміни політики полягає в захисті від зловживань її послугами. Це широке поняття охоплює кіберзлочинну діяльність (наприклад, розміщення шкідливих програм, фішинг і т.д.), розпалювання ненависті і контент, який може становити небезпеку для дітей, а також матеріали сексуального характеру.

“Нам потрібно припинити зловживання, які загрожують нашій здатності надавати ці послуги, і ми просимо всіх дотримуватися наших правил, щоб допомогти нам досягти цієї мети, – йдеться в документі Google про політику. – Після того, як ми отримаємо повідомлення про потенційне порушення політики, ми можемо переглянути контент і вжити заходів, включаючи обмеження доступу до контенту, видалення контенту та обмеження або припинення доступу користувача до продуктів Google”.

Відділення законних файлів від порушливого контенту буде далеко не однозначним. У документі про політику Google пояснює, що сервіс може робити винятки, засновані на художніх, освітніх, документальних або наукових міркуваннях. Тобто в процесі буде задіяний певний елемент редагування.

Як пояснюється в останньому повідомленні блогу Google, існує система, яка дозволяє запитувати повторний перегляд рішення про блокування файлу. Але незрозуміло, як цей процес буде оброблятися з боку Google і скільки часу це може зайняти.

Видання TechRadar Pro попросило Google прокоментувати і отримало коментар: “Google Диск постійно працює над захистом безпеки наших користувачів і суспільства, завжди дотримуючись конфіденційність. Подібно до того, як Gmail довгий час захищав користувачів від фішингових і шкідливих атак, впровадження цих же засобів захисту на Google Диску має вирішальне значення для забезпечення максимальної безпеки Диска для всіх користувачів”.

Однак ніякої інформації про можливу неправильну класифікацію контенту пошуковий гігант не надав.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися